Kahve falında telefon kaybolması görmek

Kahve falında telefon kaybolması görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, şifa bulacağına, gözyaşına boğulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına tabir olunur.

Kahve falında telefon kaybolması gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

Kahve falında cep telefonu kaybettiğini görmek kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine tabir olunur.

Kahve falında telefon kaybettiğini görmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine inanılır.

Kahve falında kaybolan telefonu bulmak eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına işaret eder.

Kahve falında telefon kaybolması görmek haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında telefonunun kaybettiğini görmek daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında kaybolan telefonu görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, aile içinde saadetinin artacağına delalet eder.

Kahve falında evini kaybettiğini görmek başarılarının ve zaferlerinin artacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında yolda kaydığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, her şeyin durağan şekilde süreceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top