AnaSayfa / Genel / Kahve falında telefon hediye almak

Kahve falında telefon hediye almak

Kahve falında telefon hediye almak sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, maddi yükümlülüklerin artacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında telefon hediye almak gördüyseniz:

  • Heyecan verici teklif, öneri ya da davetler söz konusu olabilir.

Kahve falında telefon hediye aldığını görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına alamet eder.

Kahve falında cep telefonu hediye edildiğini görmek kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında telefon hediye etmek ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine inanılır.

Kahve falında birinden hediye telefon almak yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına işarettir.

Kahve falında birinden telefon hediye almak çok kötü durumlara düşüleceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına inanılır.

Kahve falında telefon hediyesi almak uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında hediye telefon almak şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinden cep telefonu hediye almak zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, itibarını zedeleyeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir