AnaSayfa / Genel / Kahve falında tel kesmek

Kahve falında tel kesmek

Kahve falında tel kesmek kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, dostlarını da iyi seçeceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tel kesmek gördüyseniz:

  • Sakin düşünmelisiniz.

Kahve falında tel kesmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tek tel saç görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında elektrik teli görmek sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında dişte tel görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında dişlerine tel takıldığını görmek aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine yorulur.

Kahve falında tel almak sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tel kırmak huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, hak ve din yolunu bırakacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçından beyaz tel koparmak adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir