Kahve falında taze ekmek yemek

Kahve falında taze ekmek yemek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, hayırlı günlerin geleceğine, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, afiyette ve keyifte olacağına, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine işarettir.

Kahve falında taze ekmek yemek gördüyseniz:

  • İlişkileriniz güvensizdir.

Kahve falında taze ekmek yemek azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına inanılır.

Kahve falında taze pişmiş ekmek yemek görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taze ekmek yemek görmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına delalet eder.

Kahve falında sıcak taze ekmek yemek kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında taze ekmek almak zenginliğinin artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fırından taze ekmek almak tüm dileklerin tutacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında taze soğan ekmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, güven kaybına uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinden taze ekmek almak ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top