Kahve falında tavus kuşu görmek

Kahve falında tavus kuşu görmek dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, anlaşmalardan cayılacağına delalettir.

Kahve falında tavus kuşu gördüyseniz:

  • Yakında aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek bol kazanç getireceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek sorunların günden güne azalacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına delalet eder.

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz tavus kuşu görmek huzurunun yerinde olacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına işarettir.

Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçan tavus kuşu görmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine delalettir.

Kahve falında tavus kuşu öldürmek işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında tavus kuşu yumurtası görmek pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

1 yorum: “Kahve falında tavus kuşu görmek”

  1. selamlar,kahve falımda büyük bir ayı,elindede beyaz yumurta çıkmış.sırtı kamburlaşmış kararmış bir insan var.üstü çok karışık laflar sözler gibi bişiler çıkmış.sanki beni ve eşimi simgeleyen bize benzeyen iki yüz çıkmış.arkamızda kanatlarını açmış tavuk kuşu gördüm.güneş açmış sanki onun üstüne apaydınlık. küçük erkek çocuk figürü var bide,çocuk elinde beyaz kağıt mektup gibi birşey tutmuş. tabaktada lale şekilleri çıkmış.sanki yeni topraktan çıkmaya başlamış bu laleler.uzak bir yoldan gelen üç insan silueti çıkmış.tam tabağımın ortasında ata binmiş iki insan,at şahlanmış yalnız

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top