AnaSayfa / Genel / Kahve falında tatlı kabağı görmek

Kahve falında tatlı kabağı görmek

Kahve falında tatlı kabağı görmek ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, fal sahibinin şansının açılacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, malını ve parasını kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında tatlı kabağı gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınıza yardım edebilir veya inandığınız amaçlar için aktivitelere katılımda bulunabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı kabak tatlısı görmek maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Kahve falında tatlı kabağı yemek hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tatlı kabak yemek gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında bal kabağı tatlısı görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bal kabak tatlısı görmek hidayete ereceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine yorulur.

Kahve falında kabak tatlısı almak parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kabak tatlısı görmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, muradın yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında kabak tatlısı yediğini görmek kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir