AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek

Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek

Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, en büyük acılarının dineceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, yeni işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanla görüşememeniz söz konusu olabilir.

Kahve falında tanımadığın insanlarla kavga etmek falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir kızla kavga etmek daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığı bir erkekle kavga etmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, işlerinin hemen hallolacağına işaret eder.

Kahve falında tanımadığı insanla kavga etmek keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın biriyle kavga etmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığı insanlarla kavga etmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir kadınla kavga etmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığım biriyle kavga etmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir