AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığı bir erkeğin koluna girmek

Kahve falında tanımadığı bir erkeğin koluna girmek

Kahve falında tanımadığı bir erkeğin koluna girmek girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, dertlerden kurtulmaya, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığı bir erkeğin koluna girmek gördüyseniz:

  • Birdenbire fazlasıyla duygusallaşabilirsiniz.

Kahve falında tanımadığı bir erkeğin koluna girmek işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, fal sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir erkeğin koluna girmek eline yüklü miktarda para geçeceğine, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına inanılır.

Kahve falında tanımadığın birinin koluna girmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin koluna girmek maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkeğin koluna girmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında erkek koluna girmek güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkekle kol kola girmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine işarettir.

Kahve falında erkekle kol kola girmek mutluluğun aileye geri döneceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.