AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığı bir aile görmek

Kahve falında tanımadığı bir aile görmek

Kahve falında tanımadığı bir aile görmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, gönülsüzce bir yere gideceğinize, tüm parasını kaybedeceğine, esenlik bulacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir aile gördüyseniz:

  • Aşırı atılgan tavırlarınızla kendinize zarar vermemelisiniz.

Kahve falında tanımadığın aile görmek mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine yorulur.

Kahve falında tanımadığı bir aile görmek annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına yorulur.

Kahve falında tanımadığın bir aileyi görmek işinize ve hanenize bereket geleceğine, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Kahve falında aileden birinin hapse girdiğini görmek yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, kariyer sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aileden biri evlendiğini görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliyi aile içinde görmek yolunun açık olacağına, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin kişiyi ailenle tanıştırmak bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgilinin ailesini görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.