AnaSayfa / Genel / Kahve falında sütçüden süt almak

Kahve falında sütçüden süt almak

Kahve falında sütçüden süt almak yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, her türlü konforsa sahip olunacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sütçüden süt almak gördüyseniz:

  • Alışverişler veya pazarlıklar esnasında karşı koyulması zor teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında domuz sütü görmek ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavru kediye süt verdiğini görmek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, şansının kötüye gideceğine tabir olunur.

Kahve falında bakraçta süt görmek eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında manda sütü görmek daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında süt veren inek görmek en olunmaz yaralarının kapanacağına, üzüntülerinin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında keçi sütü almak çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında inek sütü satın almak başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine inanılır.

Kahve falında bulanık süt görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, yaşamını kolaylaştıracağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir