Kahve falında süprüntü süpürmek

Kahve falında süprüntü süpürmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, yüksek moralli olacağına, dinamik olacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine tabir olunur.

Kahve falında süprüntü süpürmek gördüyseniz:

  • Hayatınızda istikrar sağlamak için sizi yavaşlatan kişilerle aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

Kahve falında süprüntü süpürmek aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında süprüntü görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına delalettir.

Kahve falında bir odayı süpürmek gönlünce bir yaşamı olacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında toprak yer süpürmek eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, üzüntülerin biteceğine delalettir.

Kahve falında birinin ev süpürdüğünü görmek iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına yorulur.

Kahve falında kömür süpürmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine rivayet eder.

Kahve falında böcekleri süpürmek hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işaret eder.

Kahve falında tozlu yeri süpürmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir