AnaSayfa / Genel / Kahve falında söz yüzüğünün parçalandığını görmek

Kahve falında söz yüzüğünün parçalandığını görmek

Kahve falında söz yüzüğünün parçalandığını görmek aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında söz yüzüğünün parçalandığını gördüyseniz:

  • Yani, bırakın herkes kendi bildiği gibi yapsın.

Kahve falında söz yüzüğünün parçalandığını görmek insanların kendisine her zaman destek olacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında söz yüzüğü kaybetmek geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın söz yüzüğü taktığını görmek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi söz yüzüğünü görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine işaret eder.

Kahve falında söz yüzüğünü kaybetmek mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına delalet etmektedir.

Kahve falında söz yüzüğü bulmak mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında parmakta söz yüzüğü görmek onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına yorulur.

Kahve falında söz yüzüğünü atmak güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir