AnaSayfa / Genel / Kahve falında soğan sulamak

Kahve falında soğan sulamak

Kahve falında soğan sulamak huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında soğan sulamak gördüyseniz:

  • İşbirlikleriniz ya da ortaklıklarınızla bağlantılı ani olaylar veya vergiler, komisyonlar, nafaka ya da miras başlıklı konular dikkat gerektirebilir.

Kahve falında yeşil soğan sulamak çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, önemli işler yapacağına inanılır.

Kahve falında soğan sulamak binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, hayırlı bir sürece girileceğine işaret eder.

Kahve falında mezarı sulamak verilen  sözlerin tutulacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında bahçe ağaç sulamak sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında bahçeyi sulamak mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına delalet eder.

Kahve falında dut ağacı sulamak çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine alamet eder.

Kahve falında fidan suladığını görmek eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında kendi mezarını sulamak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.