Kahve falında siyah patlıcan toplamak

Kahve falında siyah patlıcan toplamak kısmetlerin günden güne artacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında siyah patlıcan toplamak gördüyseniz:

  • Belli bir planın işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüpheleriniz var.

Kahve falında siyah patlıcan toplamak üzüntülerin sevince döneceğine, mali olarak sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında biber patlıcan toplamak yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında patlıcan topladığını görmek sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına delalettir.

Kahve falında ağaçtan patlıcan toplamak maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına alamet eder.

Kahve falında bahçede patlıcan toplamak kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında patlıcan toplamak canın sıkılacağına, fal sahibinin içine kapanacağına işarettir.

Kahve falında bahçeden patlıcan toplamak evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah patlıcan görmek rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, huzurun kaçacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top