Kahve falında siyah kir görmek

Kahve falında siyah kir görmek ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, endişelerinin son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında siyah kir gördüyseniz:

  • İlginizi çeken iş ya da aktivitelerle zaman geçirmelisiniz.

Kahve falında siyah kir görmek kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında siyah kirli çamaşır görmek gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine işarettir.

Kahve falında siyah kirli çorap görmek kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine yorulur.

Kahve falında kirli çoraplar görmek girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kirli sofra bezi görmek iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine yorulur.

Kahve falında kirli iç çamaşırı yıkamak kötü durumlara düşürüleceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kirmizi ve sari gül görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin evini kirli görmek kazancının yerine gelmesine, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top