AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah eşarp görmek

Kahve falında siyah eşarp görmek

Kahve falında siyah eşarp görmek elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, rahat bir hayat sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah eşarp gördüyseniz:

  • İş anlaşmaları, iş birlikleri veya fiziksel ya da duygusal refahınızı ilgilendiren konularda hareketlilik var.

Kahve falında siyah eşarp örtmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına işaret eder.

Kahve falında siyah beyaz eşarp görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah eşarp görmek huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah eşarp takmak kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, sevineceğine inanılır.

Kahve falında siyah eşarp taktığını görmek bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşarp bağlayamamak sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, elindeki imkanların artacağına inanılır.

Kahve falında başa eşarp takmak aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boyuna eşarp bağlamak şansın her zaman kişiden yana olacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir