Kahve falında siyah elbise vermek

Kahve falında siyah elbise vermek sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında siyah elbise vermek gördüyseniz:

  • Yeni işler veya teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında siyah elbise giymek kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Kahve falında siyah renkte elbise giymek iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına delalet eder.

Kahve falında siyah bir elbise görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, dertlerin bölüşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını siyah elbiseli görmek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah elbise almak her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına yorulur.

Kahve falında güzel siyah elbise giymek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı siyah elbise giymek onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında siyah ve kırmızı elbise giymek çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top