AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah alyans görmek

Kahve falında siyah alyans görmek

Kahve falında siyah alyans görmek zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, üstünlük elde edeceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah alyans gördüyseniz:

  • Belli olasılıkları hesaplayarak bütçe yapmalısınız.

Kahve falında siyah alyans görmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah alyans takmak yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine delalettir.

Kahve falında erkeğin alyans taktığını görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında eski alyansını takmak hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine tabir olunur.

Kahve falında iki tane altın alyans görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüden alyans almak huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, en zor zamanda yalnız kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocanın alyans taktığını görmek sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alyansını atmak her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.