AnaSayfa / Genel / Kahve falında sirke görmek

Kahve falında sirke görmek

Kahve falında sirke görmek mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, yaşama hevesinden olacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına alamet eder.

Kahve falında sirke gördüyseniz:

  • Hayatınızda işiniz her şeyden önce geliyor.

Kahve falında bit ve sirke öldürmek kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında basında sirke görmek aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, tövbe etmeye alamet eder.

Kahve falında başkasının saçında sirke görmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sirke öldürmek zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında sirke satın almak umutlarının kendisine hayır getireceğine, yapılan planların alt üst olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sirkeli su içmek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine rivayet eder.

Kahve falında sirke temizlemek çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına delalettir.

Kahve falında kafada bit sirkesi görmek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.