AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevmediği bir akrabayı görmek

Kahve falında sevmediği bir akrabayı görmek

Kahve falında sevmediği bir akrabayı görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, moralinin bozulacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında sevmediği bir akrabayı gördüyseniz:

  • Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kahve falında sevmediğin bir akrabanı görmek iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında sevmediği bir akrabayı görmek uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevmediğin akraba görmek sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine delalet eder.

Kahve falında sevmediği akrabasını görmek zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevmediği akraba görmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine yorulur.

Kahve falında sevmediğin akrabanı görmek ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalet eder.

Kahve falında sevmediğin biriyle nişanlandığını görmek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında sezeryan olmak dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir