AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisiyle evli olmak

Kahve falında sevgilisiyle evli olmak

Kahve falında sevgilisiyle evli olmak kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, aç kalacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgilisiyle evli olmak gördüyseniz:

  • Sosyal yaşantınızda daha önce yaşadığınız kötü tecrübeleri çevrenize sürekli anlatarak onları umutsuzluğa sevketmekten vazgeçin.

Kahve falında sevgiliyle evli olduğunu görmek küfürlü söze, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evli adamla sevgili olmak zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli eski sevgiliyi görmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında sevgilisinin başkasıyla evli olduğunu görmek hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında evli bir adamla sevgili olmak müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında sevgilini evli görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, kazancının ilk önce azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evli biriyle sevgili olmak hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında evliyken eski sevgiliyi görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir