AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisini ve ailesini görmek

Kahve falında sevgilisini ve ailesini görmek

Kahve falında sevgilisini ve ailesini görmek keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, ayağa kalkacağına, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında sevgilisini ve ailesini gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.

Kahve falında sevgilisini ve ailesini görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin ailesiyle tanışmak huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine yorulur.

Kahve falında sevgilinin ailesinden birini görmek böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyi aileyle tanıştırmak kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında sevgilini ve ailesini görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilini ailesini görmek yeni bir hayata adım atılacağına, doğru adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilini aileyle tanıştırmak rızkından olacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgilinin ailesini görmek düşmanların önlerinin açılacağına, kazancın katbekat arttırılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir