Kahve falında sepetli motor görmek

Kahve falında sepetli motor görmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, ancak falı kapatan kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında sepetli motor gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, duyacağınız ani fiziksel itilimleri aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz.

Kahve falında sepetli motor görmek hayatın kolaylaşacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine inanılır.

Kahve falında çiçek sepeti görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtında sepet görmek elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, daha çok kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sepette altın görmek kazancın yar yarıya düşeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında süslü sepet görmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına delalettir.

Kahve falında sepete elma toplamak iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sepette beyaz gül görmek hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine rivayet eder.

Kahve falında bir sepet yumurta görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top