AnaSayfa / Genel / Kahve falında şeker yakmak

Kahve falında şeker yakmak

Kahve falında şeker yakmak borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kem gözlere gelineceğine, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet eder.

Kahve falında şeker yakmak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkarabileceğiniz işlerde daha tutucu bir tavır sergileyebilirsiniz.

Kahve falında şeker yakmak ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında toz şeker satmak kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına alamet eder.

Kahve falında şeker torbası görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında şekersiz aşure yemek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında şeker sucuğu görmek imkânsızlıklarının biteceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çuvalla toz şeker görmek maddi gücünün yerine geleceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında nikah şekeri görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına yorulur.

Kahve falında şeker kaşığı görmek fal sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir