AnaSayfa / Genel / Kahve falında sayıklayan birini görmek

Kahve falında sayıklayan birini görmek

Kahve falında sayıklayan birini görmek anne baba duası alınacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, mutluluk bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sayıklayan birini gördüyseniz:

  • İstediğiniz ya da isteyebileceğiniz şey aslında mantıksız bile olsa onun için akla gelmedik çılgınlığı yapabilirsiniz.

Kahve falında çok sayıda sinek görmek kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, geleceğe olan inancını yitireceğine delalettir.

Kahve falında ağızda çok sayıda diş görmek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına yorulur.

Kahve falında yirmi sayısı görmek gelirinin düşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına inanılır.

Kahve falında çok sayıda mum görmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında çok sayıda gelin görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok sayıda toplu iğne görmek sıkıntılı günler yaşayacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında çok sayıda anahtar görmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok sayıda iğne görmek her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir