AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı pantolon görmek

Kahve falında sarı pantolon görmek

Kahve falında sarı pantolon görmek yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi veya bilginizi kullanarak ekstra para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz.

Kahve falında sarı pantolon almak çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, kolay ve zevkli hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sarı renk pantolon görmek bir şeyden zarar görmeye, karısı şile arasının çok iyi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon görmek aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına işarettir.

Kahve falında sarı pantolon giydiğini görmek çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında hardal sarısı pantolon görmek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı renk pantolon giymek işlerin büyük başarılar getireceğine, dertlerinden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında pantolon almak istemek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında sökük pantolon dikmek borçların yakın zaman içinde biteceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.