AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı içecek görmek

Kahve falında sarı içecek görmek

Kahve falında sarı içecek görmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, huzurunun yerinde olacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına yorulur.

Kahve falında sarı içecek gördüyseniz:

  • Fikir çatışmaları söz konusu olabilir veya anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz, arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir.

Kahve falında sarı içecek görmek başın borçlularla belaya gireceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına inanılır.

Kahve falında içecek çalmak muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yiyecek içecek görmek eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, hayallere kavuşulacağına delalet eder.

Kahve falında tepside içecek görmek sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına yorulmaktadır.

Kahve falında asitli içecek içmek daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı içecek görmek aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında buzlu içecek görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ölüden içecek almak şansın yüzüne güleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir