AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı deve görmek

Kahve falında sarı deve görmek

Kahve falında sarı deve görmek elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı deve gördüyseniz:

  • Kendinizde veya hayatınızda olumlu farklılıklara yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında deveye sarılmak bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı deve görmek can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve kuşu tüyü görmek hasretlerin biteceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında devenin eve girdiğini görmek hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deve üstünde gelin görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deve yavrusu görmek dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve sağmak elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz develer görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir