Kahve falında sarı bıyık görmek

Kahve falında sarı bıyık görmek zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı bıyık gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda yaşam tarzınızı iyileştirmenizi ya da fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında sarı bıyık görmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, yolunun hep açık olacağına inanılır.

Kahve falında eşinin bıyık bıraktığını görmek tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında jiletle bıyık almak karanlık geçen günlere güneş doğacağına, geçiminin kolaylaşacağına delalet eder.

Kahve falında bayanı bıyıklı görmek sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında bıyık sakal kesmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında bıyıklı bayan görmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında ölen birini bıyıklı görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine tabir olunur.

Kahve falında bıyıksız olduğunu görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, iş hayatında iniş yaşanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top