AnaSayfa / Genel / Kahve falında saçının kökten koptuğunu görmek

Kahve falında saçının kökten koptuğunu görmek

Kahve falında saçının kökten koptuğunu görmek sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, hayırla yad etmeye, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında saçının kökten koptuğunu gördüyseniz:

  • Tatbik edilmesi gereken kaçınılmaz değişiklikler varsa, yerine getirmelisiniz.

Kahve falında saçının kökten koptuğunu görmek kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dişinin kökten çıktığını görmek yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, işte de mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçının kökünden koptuğunu görmek bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında saçı uzamış görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçı turuncu görmek hayallerine kavuşacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçını maviye boyadığını görmek ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına inanılır.

Kahve falında uzun ve dalgalı saç görmek fakirlerin güleceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine alamet eder.

Kahve falında mavi saçlı olduğunu görmek işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, hem de para kaybettireceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.