Kahve falında saçını yağlı görmek

Kahve falında saçını yağlı görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, terfi alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, sorunların tarihe karışacağına, acı tecrübeler edineceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında saçını yağlı gördüyseniz:

  • Zaten tamamen kontrolu alamamıştınız sonra iyiden iyiye kaybediyorsunuz.

Kahve falında saçının yağlandığını görmek eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, asosyal bir insan haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçı yağlı görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Kahve falında yağlanmış saç görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, ekmek ve dünya malı alacağına delalettir.

Kahve falında saçlarının yağlı olduğunu görmek kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında saçının yağlı olduğunu görmek rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yağlı saç görmek işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, doğru adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında saçlarının yağlandığını görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına inanılır.

Kahve falında saçını yağlı görmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top