AnaSayfa / Genel / Kahve falında rüzgar sesi duymak

Kahve falında rüzgar sesi duymak

Kahve falında rüzgar sesi duymak güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine delalet eder.

Kahve falında rüzgar sesi duymak gördüyseniz:

  • Vizyonu olmayan kişiler size bedelleri olan hatalar yaptırabilir.

Kahve falında rüzgar sesi duymak yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında rüzgarda savrulmak istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine delalet eder.

Kahve falında rüzgara görmek olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine delalet eder.

Kahve falında toz rüzgarı görmek işsiz ise işe gireceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine delalettir.

Kahve falında rüzgardan korkmak sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine işaret eder.

Kahve falında rüzgarlı hortum görmek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine yorulur.

Kahve falında rüzgarda uçmak kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, ekmeksiz kalacağına delalet eder.

Kahve falında rüzgarın estiğini görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir