AnaSayfa / Genel / Kahve falında renkli şemsiye görmek

Kahve falında renkli şemsiye görmek

Kahve falında renkli şemsiye görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli şemsiye gördüyseniz:

  • Duygusal davranmanız doğru kararlar almanızı engelleyebilir.

Kahve falında mor renk şemsiye görmek zarara uğrayacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında renkli şemsiye görmek özlediği yerlere yolculuk edeceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına inanılır.

Kahve falında mavi renk şemsiye görmek maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak rivayet etmektedir.

Kahve falında mor renkli şemsiye görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli şemsiyeler görmek özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok şemsiye görmek moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına tabir olunur.

Kahve falında şemsiyenin kırıldığını görmek yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında kapalı şemsiye görmek planların aksayacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.