Kahve falında renkli göz görmek

Kahve falında renkli göz görmek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, sermayesini kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında renkli göz gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olanı kabul etmek etrafınızdaki değişikliklerle başa çıkmanızı kolaylaştırabilir.

Kahve falında renkli gözlü olmak kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözünün renkli olduğunu görmek duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında renkli gözlü erkek çocuğu görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz renkli mavi gözlü kedi görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözleri renkli bebek görmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına işarettir.

Kahve falında renkli gözlü birini görmek kar sağlayacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına rivayet eder.

Kahve falında renkli gözlü olduğunu görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına işarettir.

Kahve falında mavi renkli göz görmek kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top