AnaSayfa / Genel / Kahve falında patlak göz görmek

Kahve falında patlak göz görmek

Kahve falında patlak göz görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Kahve falında patlak göz gördüyseniz:

  • Bırakın konuşsunlar.

Kahve falında patlak göz görmek aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arabanın tekerleği patlak görmek işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, başka insanları aldatmasına engel olacağına delalet eder.

Kahve falında patlak bisiklet tekeri görmek çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında patlak mısır yemek el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında patlak teker görmek el üstünde tutulacağına, küskünlüklerin oluşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arabanın tekerini patlak görmek yolunun hep açık olacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında patlak balon görmek çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine işaret eder.

Kahve falında patlak araba lastik görmek sıkıntılara neden olacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.