AnaSayfa / Genel / Kahve falında parayı vermemek

Kahve falında parayı vermemek

Kahve falında parayı vermemek çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına rivayet eder.

Kahve falında parayı vermemek gördüyseniz:

  • Beklenmedik veya kaçınılması zor gelişmeleri akışına bırakmalısınız.

Kahve falında çantadan para çıkarmak çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin para verdiğini görmek arzularının yerine geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elden para vermek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına işaret eder.

Kahve falında para ve anahtar görmek ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, iyi bir patron olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında para almaya gitmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine yorulur.

Kahve falında başkasının parasını aldığını görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, kazancın katbekat artacağına yorulur.

Kahve falında çok kağıt para saymak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında parayı kabul etmemek onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.