AnaSayfa / Genel / Kahve falında para saçmak

Kahve falında para saçmak

Kahve falında para saçmak bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, kendisine istediklerini nasip edeceğine delalet eder.

Kahve falında para saçmak gördüyseniz:

  • Ortağınız veya eşinizle beraber ileride büyük kazançlar getirecek işlere girebilirsiniz.

Kahve falında düğünde para saçmak bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına inanılır.

Kahve falında kağıt para saçmak fal sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına yorulur.

Kahve falında bozuk para saçmak yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine yorulur.

Kahve falında paraları saçmak her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında para saçmak sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına tabir olunur.

Kahve falında etrafa para saçmak özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şeker saçmak adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ateş saçmak sorunların çözüme kavuşacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.