AnaSayfa / Genel / Kahve falında oturan deve görmek

Kahve falında oturan deve görmek

Kahve falında oturan deve görmek fal sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oturan deve gördüyseniz:

  • Güç mücadeleleri mevcut pozisyonunuza zarar verebilir.

Kahve falında oturmuş deve görmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında oturan deve görmek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deve otlatmak maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına delalet eder.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek çareyi başka yerlerde arayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına rivayet eder.

Kahve falında deve üstünde gezmek dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında öfkeli deve görmek işlerin yoluna sokulacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yavru develer görmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine işarettir.

Kahve falında beyaz develer görmek uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. büyük insan kalabalığı çıkmış sanki düğün kalabalığı gibi.tam ortalarında büyük hörgüçlü oturan deve çıkmış.deve nin üstünde kadın çıkmış.genç bir kadın silueti.devenin arkasında büyük insan gözü çıkmış.yerinden fırlamış gibi.kadına deveye bakıyor aynı.alt kısımda falın 3 rakamı çıkmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir