AnaSayfa / Genel / Kahve falında ormanda ırmak görmek

Kahve falında ormanda ırmak görmek

Kahve falında ormanda ırmak görmek onu borçtan kurtaracağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, adımlarını daha sağlam atacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında ormanda ırmak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişiler veya akrabalarınız sizi bazı konularda desteklemeyebilir ya da söylemek istediğiniz şeylerin anlamını dahi çıkartamayabilirler.

Kahve falında ormanda ırmak görmek sevineceğine, beklediklerini duyacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında ırmağa düştüğünü görmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük ırmak zinde kalacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sütten ırmak görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında ırmak kenarında gezmek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil ırmakta yüzmek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ırmakta yürümek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında temiz ırmak görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.