AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü beyaz tavşan görmek

Kahve falında ölü beyaz tavşan görmek

Kahve falında ölü beyaz tavşan görmek sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, aileye büyük bir ev alınacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında ölü beyaz tavşan gördüyseniz:

  • Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz, oysa bazı şeyler tatmin edici boyutlara ulaşacak.

Kahve falında ölü beyaz tavşan görmek onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına yorulur.

Kahve falında tavşan ölüsü görmek işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında siyah tavşan ölüsü görmek daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına alamet eder.

Kahve falında ölü tavşan görmek şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına delalet eder.

Kahve falında evde beyaz tavşan görmek kişinin bundan zarar göreceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında iki beyaz tavşan görmek dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük beyaz tavşan görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine yorulur.

Kahve falında beyaz tavşan hediye almak kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.