AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş annesinin görmek

Kahve falında ölmüş annesinin görmek

Kahve falında ölmüş annesinin görmek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, bunu şeref sayacağına, iş yaşantısında hırslanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annesinin gördüyseniz:

  • Tepki vermeniz sizi artıya geçirmeyebilir.

Kahve falında anne para vermek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında anne oğul görmek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş annesini babasını görmek yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, alım gücünün artmasına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen anne ve babayı görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına tabir olunur.

Kahve falında anneyi sakal görmek çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında annesinin taşındığını görmek umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında annesiyle yürümek maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında annesinin aldatıldığını görmek mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, malından ve parasından olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir