AnaSayfa / Genel / Kahve falında okyanusun dibini görmek

Kahve falında okyanusun dibini görmek

Kahve falında okyanusun dibini görmek ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine alamet eder.

Kahve falında okyanusun dibini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.

Kahve falında okyanusun dibini görmek yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına işarettir.

Kahve falında okyanusun dibinde olmak hatalı ve kusurlu işler yapacağına, fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okyanus dibini görmek bir sebeple sıkıntılarının artacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük okyanus görmek aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında okyanusa görmek anlaşmalardan cayılacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okyanus üzerinde yürümek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında okyanus suyu içmek dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında okyanusun ortasında kalmak elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir