AnaSayfa / Genel / Kahve falında nişan töreninde olmak

Kahve falında nişan töreninde olmak

Kahve falında nişan töreninde olmak bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, sorunlarının azalacağına, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, makbul olan mallar edineceğine işaret eder.

Kahve falında nişan töreninde olmak gördüyseniz:

  • Geçmişte yaşadıklarınıza bağlı endişeleriniz olabilir.

Kahve falında kendi nişan törenini görmek makamının ve ününün artacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında nişan törenini görmek hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında nişan töreni yapmak canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nişan töreni görmek sevinçli haberler alınacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına yorulur.

Kahve falında nişan töreninde olmak maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında töreni görmek maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına işarettir.

Kahve falında nikah töreninde bulunmak rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında asker töreni görmek ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir