Kahve falında nasıl öleceğini bilmek

Kahve falında nasıl öleceğini bilmek yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına delalet eder.

Kahve falında nasıl öleceğini bilmek gördüyseniz:

  • Sonuçlandırılması gereken konular olabilir.

Kahve falında nasıl öleceğini bilmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine işarettir.

Kahve falında nasıl öleceğini görmek kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nasıl öldüğünü görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, yeni şeyler keşfedeceğine alamet eder.

Kahve falında nişanlı olduğunu bilmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında öleceği günü bilmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında her şeyi bilmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında olduğunu bilmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine tabir olunur.

Kahve falında deprem olacağını bilmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top