AnaSayfa / Genel / Kahve falında misafire şeker ikram etmek

Kahve falında misafire şeker ikram etmek

Kahve falında misafire şeker ikram etmek karanlıkların aydınlanacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayırlı günlerin geleceğine ve fal sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında misafire şeker ikram etmek gördüyseniz:

  • İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir.

Kahve falında misafire şeker ikram etmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına inanılır.

Kahve falında misafire çay ikram etmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında misafire ikram görmek uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında misafire üzüm ikram etmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında misafire yemek ikram etmek kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya delalet etmektedir.

Kahve falında misafire ikram etmek kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında misafirlere yemek ikram etmek üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine işaret eder.

Kahve falında misafire et ikram etmek her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.