AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezarda solucan görmek

Kahve falında mezarda solucan görmek

Kahve falında mezarda solucan görmek müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, insanlardan uzaklaşacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına rivayet eder.

Kahve falında mezarda solucan gördüyseniz:

  • Bazı konuların değişmemesinden sıkılıyorsanız, değişmeye başladığını fark edeceksiniz.

Kahve falında mezarda solucan görmek yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine inanılır.

Kahve falında ekmek içinde solucan görmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında birçok solucan görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, deniz aşırı işler yapılacağına alamet eder.

Kahve falında büyük solucan görmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına yorulur.

Kahve falında evin içinde solucan görmek bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kakada solucan görmek yaşam şartlarının düzeleceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına rivayet eder.

Kahve falında topraktan solucan çıkarmak lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücuttan solucan çıkarmak çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, her geçen gün zenginleşen fal sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir