AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezar üstünde bayrak görmek

Kahve falında mezar üstünde bayrak görmek

Kahve falında mezar üstünde bayrak görmek her şeyin sarpa saracağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, fal sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezar üstünde bayrak gördüyseniz:

  • Bazı şakaların ciddiye alınması sorun yaratabilir.

Kahve falında mezar üstünde bayrak görmek yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında ölünün üstünde bayrak görmek bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına delalettir.

Kahve falında denizin üstünde bayrak görmek sorunlarını çözeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tabutun üstünde türk bayrağı görmek sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Kahve falında tabutun üstünde bayrak görmek onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında arabanın üstünde bayrak görmek hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezar taşında bayrak görmek cesaret ve özgüven sahibi olacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezara bayrak asmak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir