AnaSayfa / Genel / Kahve falında mercan görmek

Kahve falında mercan görmek

Kahve falında mercan görmek özgüveninin bitme noktasına geleceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, borçlarının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mercan gördüyseniz:

  • Başkalarının ilerlemesine katkıda bulunmak yerine kendi yaşamınızı geliştirmenize fayda sağlayacak değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında mercan renk görmek yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kırmızı mercan görmek yüksek diploma alacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına delalet eder.

Kahve falında mercan kolye görmek iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deniz mercanı görmek kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mercan yılanı görmek hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında mercan balığı yakalamak işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında mercan taşı görmek yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mercan balığı görmek yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.