AnaSayfa / Genel / Kahve falında maydanoz almak

Kahve falında maydanoz almak

Kahve falında maydanoz almak kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine delalettir.

Kahve falında maydanoz almak gördüyseniz:

  • Başladığınız işleri yarım bırakmayın.

Kahve falında dereotu maydanoz görmek kazancının günden güne artacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine tabir olunur.

Kahve falında maydanoz tohumu görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, geçim sıkıntısının biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında maydanoz yemek borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, eşler arasına kara kedi gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında demet maydanoz görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına delalet eder.

Kahve falında maydanoz fidesi görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan fal sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında maydanoz nane görmek maddi ve manevi olarak sevineceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çürük maydanoz görmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bahçede maydanoz görmek kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir