AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi göz görmek

Kahve falında mavi göz görmek

Kahve falında mavi göz görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine işarettir.

Kahve falında mavi göz gördüyseniz:

  • Duygusal bir gelişme ya da durum bir ilişkinizin hızını kesebilir.

Kahve falında mavi göz farı görmek maddi anlamda zayıflayacağına, mutluluğun ve kazancın azalacağına inanılır.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü sevgili görmek şansının döneceğine, fal sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına inanılır.

Kahve falında birinin gözlerini mavi görmek kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü sevgili görmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına yorulur.

Kahve falında sarışın mavi gözlü kadın görmek sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına inanılır.

Kahve falında sarışın mavi gözlü erkek görmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında tek mavi göz görmek ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kahverengi gözü mavi görmek bunun için sıkıntıya düşeceğine, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir